Sklep stacjonarny z tapetami

W ofercie sklepu ARTFUNK znajduje się kilkaset katalogów – próbników oryginalnych wzorów tapet od kilkudziesięciu dostawców i producentów z całego świata . Sprowadzamy tapety czołowych producentów/marek takich jak : Rasch, AS, AS Creation, Atlas AV Wallcoverings, Boras, Casadeco, Casamance, Grandeco, Cole&Son, Galerie, Graham Brown, Eijffinger, York, Esta Home, Rasch, Erismann, Lutece, Ugepa, Marburg, KT Exclusive, Khroma, Sandberg, Sanderson, Nina Campbell, P&S, Parato, York,Wallquest i wielu innych.

Wspieramy fachowym doradztwem przy wyborze wzoru oraz wyliczeniach na miejscu w sklepie lub drogą mailową. Klientom odwiedzającym nasz sklep zapewniamy możliwość wypożyczenia katalogu do domu na krótki termin. Pomagamy w doborze kolorystyki wnętrza do wybranych tapet.

Oferujemy możliwość wydruku fototapet na indywidualne życzenie (własny lub gotowy plik).Fototapety drukujemy na różnorodnych materiałach, takich jak flizelina, winyl, płótno, laminat i wiele innych).

Dostawa i zwroty:

Zamówienie w sklepie Afrtunk odbywa się drogą elektroniczną , poprzez formularz lub tradycyjnym mailem. Dodatkowe pytania można zadawać także telefonicznie. Samo złożenie zamówienia nie oznacza dokonania zakupu. Poniżej opis jak złożyć poprawnie zamówienie i sfinalizować zakup.

Klient składa zapytanie/zamówienie do sklepu na adres mailowy lub poprzez formularz ( konieczne jest podanie adresu dostawy wraz z telefonem dla kuriera)- Sklep potwierdza otrzymanie zamówienia -Sklep wysyła ofertę ze szczegółami na podany przez klienta adres mailowy- Klient opłaca zamówienie (całość lub zaliczka)-Opłata jest jednoznaczna z akceptacją zamówienia. Sklep potwierdza zaksięgowanie wpłaty i zamawia tapety według życzenia klienta ( do sklepu lub bezpośrednio na wskazany adres).

Zwrot tapet jest możliwy jedynie w procesie reklamacji. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu w punkcie dotyczącym zwrotów i reklamacji. Prosimy o przemyślane zakupy , gdyż sklep nie ma możliwości odesłania zamówionych na indywidualne życzenie tapet. Prosimy o konsultowanie wybranego wzoru przed opłaceniem zamówienia. Zapytania można składać telefonicznie oraz droga mailową. Odpowiadamy na wszystkie maile. Jeżeli preferują Państwo kontakt telefoniczny i nie mogą się Pańswto do nas dodzwonić prosimy o pozostawienie numeru telefonu – oddzwaniamy w najbliższym możliwym terminie.